Az iskola tagjai

A Doktori Iskola vezetője:
Dr. Mézes Miklós egyetemi tanár, az MTA tagja
Szent István Egyetem, Mezőgazdaság- és Környezettudományi Kar, Állattudományi Alapok Intézet, Takarmányozástani Tanszék
2100 Gödöllő, Páter Károly u. 1.
Tel: +36 28 522 000/1791
e-mail: Mezes.Miklos@mkk.szie.hu
 
Törzstagok:
Dr. Bősze Zsuzsanna tudományos tanácsadó
Nemzeti Agrárkutatási és Innovációs Központ, Mezőgazdasági Biotechnológia Kutatóintézet, Alkalmazott Szaporodásbiológia és Toxikológiai Kutatócsoport
2100 Gödöllő, Szent-Györgyi Albert utca 4.
Tel: +36 28 526 150
e-mail: bosze.zsuzsanna​@abc.naik.hu
 
Dr. Csányi Sándor egyetemi tanár, intézetigazgató
Szent István Egyetem, Mezőgazdaság- és Környezettudományi Kar, Vadvilág Megőrzési Intézet
2100 Gödöllő, Páter Károly u. 1.
Tel: +36 28 522 000/1860
e-mail: s.csanyi@gmail.com, css@ns.vvt.gau.hu
 
Dr. Dinnyés András egyetemi tanár
Szent István Egyetem, Mezőgazdaság- és Környezettudományi Kar, Állattudományi Alapok Intézet, Molekuláris Állatbiotechnológiai Laboratórium
2100 Gödöllő, Páter Károly u. 1.
Tel: +36 28 522 000/1634
e-mail: Dinnyes.Andras@mkk.szie.hu
 
Dr. Gócza Elen tudományos tanácsadó, csoportvezető
Nemzeti Agrárkutatási és Innovációs Központ, Mezőgazdasági Biotechnológia Kutatóintézet, Alkalmazott Embriológia és Őssejt Kutatócsoport
2100 Gödöllő, Szent-Györgyi Albert utca 4.
Tel: +36 28 526 162
e-mail: gocza.elen@abc.naik.hu
 
Dr. Heltai Miklós egyetemi tanár
Szent István Egyetem, Mezőgazdaság- és Környezettudományi Kar, Vadvilág Megőrzési Intézet
2100 Gödöllő, Páter Károly u. 1.
Tel: +36 28 522 000/1867
e-mail: Heltai.Miklos@mkk.szie.hu
 
Dr. Tőzsér János egyetemi tanár
Szent István Egyetem, Mezőgazdaság- és Környezettudományi Kar, Állattenyésztés-Tudományi Intézet
2100 Gödöllő, Páter Károly u. 1.
Tel: +36 28 522 000/1644
e-mail: Tozser.Janos@mkk.szie.hu
 
Dr. Urbányi Béla egyetemi tanár
Szent István Egyetem, Mezőgazdaság- és Környezettudományi Kar, Akvakultúra és Környezetbiztonsági Intézet, Halgazdálkodási Tanszék
2100 Gödöllő, Páter Károly u. 1.
Tel: +36 28 522 000/2322
e-mail: Urbanyi.Bela@mkk.szie.hu
 
Titkár
Dr. Horváth Ákos tudományos főmunkatárs
Szent István Egyetem, Mezőgazdaság- és Környezettudományi Kar, Akvakultúra és Környezetbiztonsági Intézet, Halgazdálkodási Tanszék
2100 Gödöllő, Páter Károly u. 1.
Tel: +36 28 522 000/2315
e-mail: Horvath.Akos@mkk.szie.hu
 

Meghatározatlan